30-latek ukradł rower spod kościoła

Dodane 25 listopada 2021, 13:26

Na sygnale
Zdjęcie pglądowe Policjanci z Garwolina kilka dni temu przyjęli zgłoszenie o kradzieży roweru. Pokrzywdzona była bardzo przygnębiona tą sytuacją, ponieważ skradziony jednoślad nie należał do niej, lecz był własnością jej wnuczki. Kilka dni po zgłoszeniu dzielnicowy, w wyniku swoich działań, odzyskał skradziony rower, który trafił do właścicielki. Sprawca kradzieży wkrótce stanie przed sądem.

Kilka dni temu do garwolińskiej komendy przyszła zapłakana kobieta, która powiadomiła policjantów o kradzieży roweru. Kobieta opowiedziała funkcjonariuszom, że przyjechała rowerem do kościoła w Garwolinie i go pozostawiła. Po pewnym czasie, gdy wróciła w to samo miejsce, w którym stał jednoślad, już go nie było. Poszkodowana bardzo przeżywała całą tę sytuację, ponieważ rower należał do jej wnuczki.

Ustalenia i działania dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zaowocowały odzyskaniem skradzionego roweru. Jednoślad, po wykonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych czynności, mógł powrócić do swojego prawowitego właściciela. Za jego kradzież odpowie 30-letni mieszkaniec gminy Garwolin, który wkrótce stanie przed sądem.

Kobieta po tym wszystkim wróciła jeszcze raz do komendy w Garwolinie serdecznie dziękując policjantom za szybkie i sprawne działanie.Takie wyrazy wdzięczności cieszą i motywują, ponieważ w codziennej służbie zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom społeczeństwa. Najlepszą nagrodą za codzienną służbę są wyrazy wdzięczności, przekazane właśnie przez tych, dla których codziennie zakładamy mundur.

 

Autor: mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.