28-letni kierowca z 3,5 promila, 50-letni z 3 promilami

Dodane 12 marca 2019, 08:16

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 8 praw jazdy.

06.03

Żabieniec-Policjanci z PP Pilawa, zatrzymali 27-letnmiego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym ponad 0,30 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

07.03

Żelechów-Policjanci z PP Żelechów, zatrzymali 27-letnmiego mężczyznę zam. pow. Łuków, który kierował samochodem marki Mitsubishi, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym blisko 0,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

09.03

Górki-Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali 50-letnmiego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Unin-Policjanci z OPI KPP Garwolin, zatrzymali 36-letnmiego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

10.03

Gończyce-Policjanci z WRD KPP Garwolin, zatrzymali 28-letnmiego mężczyznę zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem marki Toyota, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym prawie 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

W tych przypadkach sprawy znajdą swój finał na sądowych wokandach.

 
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym trzy osoby straciło prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Niechlubnym rekordzistą w tym tygodniu okazał się być 42-letni mężczyzna, który pędził przez miejscowość Górzno z prędkością 105 km/h.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.