26-latek wydmuchał 2,5 promila

Dodane 3 czerwca 2019, 09:00

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 7 praw jazdy. W tym młodemu mężczyźnie, który kierował autem kompletnie pijany.

31 maja

Skurcza – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 45-letniego mieszkańca powiatu lubelskiego, który kierował samochodem marki Citroen, pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień.

31 maja

Łaskarzew – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował samochodem marki Ford, pomimo sądowego zakazu.

02 czerwca

Wilga – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu grójeckiego, który kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym ponad 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

02 czerwca

Rębków – Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który kierował motorowerem marki Romet, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 5 osób straciło prawo jazdy. W tym przypadku kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Weteran
  (3 czerwca 2019, 09:10)
Prowadzenie samochodu po alkoholu oraz bez prawa jazdy powinna skutkować konfiskatą samochodu. Co z tego, że policja zabiera prawa jazdy, nic. Ci sami kierowcy dalej jeżdżą i stwarzają zagrożenie. Konfiskata i sprzedaż na licytacji. Uzyskane pieniądze przeznaczyć na rzecz ofiar wypadków drogowych!!!
Brajan
  (4 czerwca 2019, 12:08)
znam go dobrze, ma wywalone, dzisiaj już jeździł