25-latek nie zatrzymał się do kontroli

Dodane 8 września 2021, 08:30

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Policjanci zatrzymali kierowcę osobowego bmw, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. 25-latek próbował uniknąć kontaktu z policjantami, ponieważ posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grożą mu surowe konsekwencje.

W piątek po godzinie 23, policjanci z miejscowego posterunku, ruszyli w pościg za osobowym bmw, którego kierujący na jednej z ulic w Sobolewie, zignorował wydane przez nich sygnały do zatrzymania się do kontroli drogowej. Uciekinier po pościgu wpadł w ręce funkcjonariuszy. Okazało się, że mężczyzna w samochodzie miał amfetaminę i marihuanę. 25-latek w chwili zatrzymania był trzeźwy, jednak pobrano od niego krew do badań, by sprawdzić czy nie prowadził pojazdu pod wpływem innych niedozwolonych środków odurzających.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania narkotyków. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola
  (8 września 2021, 19:51)
nic mu nie grozi. doskonale wie, że najbliższa, ewentualna sprawa sądowa odbędzie się za 5 - 7 lat
DPM
  (13 września 2021, 10:54)
To jest typowe myślenie sędziny, prokuratora czy kogoś z Garwolińskiej kasty. "Co mi zrobią jak rozprawa będzie za 5 lat? Co mi zrobią jak nakłamię? Co mi zrobią?". PiS faktycznie mogą wyśmiać bo nic im nie zrobią ale zapominają o tym, że wywodzą się z komuszych rodzin, które wg. zapowiedzi rosyjskich wojskowych odpowiedzą za swoich rodziców, za to że ci zdradzili ZSRR. Dodatkowo jakby było w łapę to gwarantuję ci, że w tym sądzie w ciągu pół roku byłby wyrok w każdej sprawie.