24-latek zatrzymany za handel narkotykami

Dodane 24 marca 2020, 07:05

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe Zatrzymany przez garwolińskich policjantów 24-letni mężczyzna podejrzany o narkotykową działalność trafił na trzy miesiące do aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli u niego znaczne ilości środków odurzających, które nie trafią już do odbiorców. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad sprawą i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali w piątek mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających. Mężczyzna posiadał łącznie ponad 200 gramów amfetaminy i marihuany. W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany 24-latek trafił do policyjnego aresztu.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania ich innym osobom. Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie wnioskował do prokuratury o zastosowanie wobec mieszkańca Garwolina tymczasowego aresztowania. Zaakceptowany przez prokuratora wniosek rozpatrzył garwoliński sąd, który w poniedziałek zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za narkotykowy "biznes" grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz kolejne fakty oraz inne osoby będące klientami podejrzanego i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

KPP Garwolin

Komentarze (0)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.