
Zdjęcia: facebook Za dwa tygodnie 24 śmiałków spróbuje wpisać się do księgi rekordów Guinnessa. Wśród nich jest mieszkaniec gminy Sobolew - Grzesiek Niezgoda.
W dniach 7- 9.12.2018 roku na Hali Sportowej OSiR Praga-Południe w warszawie zespół 24 uczestników podzielonych na #TeamZaku oraz #TeamPletwa zagra mecz piłkarski na zasadach futsalu, którego celem będzie rozegranie minimum 51 godzin ciągłej gry.
7 grudnia o godzinie 14:00 ruszą z pierwszym gwizdkiem!
Grzesiek Niezgoda pochodzi z Kalenia Drugiego (gm. Sobolew).
Jak mieszkaniec naszego powiatu znalazł się w grupie 24 mężczyzn? - Nakłonił mnie do tego jeden ze współorganizatorów. Często biorę udział w różnego rodzaju zawodach biegowych, trenuję również piłkę nożną, dzięki czemu jestem świetnie przygotowany kondycyjnie. Wiem, że podołam temu zadaniu. Nie często nadarza się okazja podbicia rekordu świata :) - wyjaśnia Grzegorz.
Próba pobicia rekordu Guinnesa, to przede wszystkim walka z własnym organizmem. Panowie w 12-osobowych zespołach będą musieli przez minimum 51 godzin non stop rozgrywać mecz. Zawodnicy, którzy będą odpoczywać na zmianie, nie mogą oddalać się od boiska.
Komentarze (4)