22-latek odpowie za włamanie do piwnicy

Dodane 13 czerwca 2024, 12:51

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe: pixabay.com Zarzut kradzieży z włamaniem do piwnicy usłyszał 22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Mężczyzna z komórki lokatorskiej bloku mieszkalnego przy ulicy Długiej w Garwolinie ukradł przyrządy do ćwiczeń warte 1 tys. zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Podejrzany został zatrzymany i wkrótce stanie przed sądem.

Na początku czerwca garwolińscy policjanci otrzymali informację, że na ulicy Długiej doszło do włamania do jednej z komórek lokatorskich. Kryminalni ustalili, że sprawca wywarzył  z zawiasów drzwi piwnicy i zabrał z jej wnętrza przyrządy do ćwiczeń w postaci hantli, gryfu i obciążników o wadze 100 kg. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na 1 tysiąc złotych.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, jeszcze tego samego dnia ustalili sprawcę włamania. W wyniku podjętych czynności podejrzany został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania policjanci odzyskali skradzione mienie.  

22-latek usłyszał zarzut. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Nicola Kargul
  (14 czerwca 2024, 07:42)
według wg on niczego nie ukradł, on po prostu jest zaradny życiowo. Tak przynajmniej mówią na pekaesach.