19-latka wjechała w motocyklistę

Dodane 15 lipca 2019, 07:16

Garwolin
Zdjęcie poglądowe Młoda kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motorowerem.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Garwolinie na ul. Stawki w dniu 13.07 około godziny 18:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letnia kobieta kierująca samochodem marki VW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motorowerem, którym kierował 82-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca jednośladu i został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia mieszkańcy powiatu garwolińskiego - trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do innego zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło 11.07 w Czyszkówku: Nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w motocyklistę

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność, rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

KPP Garwolin

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
NICA
  (15 lipca 2019, 09:44)
Nie ma tygodnia żeby na skrzyżowaniu Stawki i Staszica nie było wypadku, kiedy ktoś się tym zajmie ,jak dojdzie do tragedii??
Nie wiem w czyjej jest to gestii Miasta, Gminy czy Rejonu Dróg ale ludzie zróbcie coś z tym skrzyżowaniem, zróbcie światła albo fotoradar bo szaleńców nie brakuje, strach wysłać dziecko do sklepu żeby przechodziło przez to skrzyżowanie.