19-latek bez prawa jazdy doprowadził do wypadku, dwie osoby w szpitalu

Dodane 7 stycznia 2019, 10:03

Na sygnale
Zdjęcie poglądowe W sobotnie popołudnie doszło do wypadku do którego doprowadził młody mężczyzna bez uprawnień do kierowanie. On i 17-latek trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło 5 stycznia w miejscowości Taluba (gm. Garwolin), o godz. 16:16.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letni mężczyzna, nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami, kierował samochodem osobowym Peugeot Partner i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożny rów. Pojazdem podróżowało 3 osoby. Kierowca jak i 17-letni pasażer pojazdu z obrażeniami trafili do szpitali. 15-letniemu pasażerowi nic się nie stało. Kierowca pojazdu trzeźwy - poinformował nas asp. sztab. Marek Kapusta z KPP Garwolin.


Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Komentarze (2)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Lusie
  (7 stycznia 2019, 10:34)
Co ma piernik do wiatraka ze bez prawa jazdy....po prostu niefart. I z prawem jazdy mają takie wypadki. To nie ma znaczenia
O ludzie....
  (7 stycznia 2019, 12:05)
Niefart? Człowieku z jakiegoś powodu, ktoś wymyślił, ze po drodze samochodami można się poruszać tylko z uprawnieniami.