18-latek jechał za szybko, doprowadził do czołówki

Dodane 7 listopada 2018, 08:03

Na sygnale
Zdjęcie pogladowe Wczoraj wieczorem doszło do wypadku w miejscowości Żelechów. Młody mężczyzna doprowadził do czołowego zderzenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w Żelechowie na ul. Długiej o godz. 20:46.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 18-letni kierowca osobowego Seata, nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie odbijając się od krawężnika uderzył w jadący w przeciwnym kierunku ruchu pojazd marki Ford, którym kierował 47-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierowca Forda i został hospitalizowany w szpitalu - poinformował nas asp. sztab. Marek kapusta z KPP Garwolin.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Postępowanie prowadzą policjanci z PP Żelechów.

Komentarze (5)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
samogon
  (7 listopada 2018, 08:46)
Proponuje zabrać mu prawko na kilka lat.
Wiochmen
  (7 listopada 2018, 09:25)
Wiejskie chłopaki za ostro się bawili. :)
Anon
  (7 listopada 2018, 12:36)
samogon, no to sebek zacznie jeździć bez prawka, tyle że jak zobaczy policje to zacznie uciekać i stworzy jeszcze większe zagrożenie.
Kubica
  (8 listopada 2018, 08:40)
To wina państwa! Powinien być jeden dzień w miesiącu w którym tylko i wyłącznie mogli by się poruszać świeżo nabyci kierowcy zadni wrazen.... sami by się powybijali i nieniszczyli zdrowia i życia innym
samogon
  (8 listopada 2018, 11:18)
Anon, to w tym wypadku sroga kara, ale nie więzienia, a prac społecznych w jakimś ośrodku pomagający ofiarom wypadków itp.