120 000 sztuk produktów higienicznych dla powiatu garwolińskiego

Dodane 28 maja 2020, 07:43




Materiały prasowe W dniu 25 maja 2020 roku właściciele firmy CPI – Centrum Prac Introligatorskich: Pan Tomasz Szczypek, Pani Katarzyna Szczypek i Pan Łukasz Walenda przekazali jednostkom organizacyjnym z terenu powiatu garwolińskiego partię kosmetyków do higieny osobistej. Panu Tomaszowi, Łukaszowi oraz Pani Katarzynie zależy na budowaniu dobrych relacji z lokalną społecznością, w związku z tym w każdym roku wspierają wiele inicjatyw jak i instytucji.

Firma CPI działa na rynku od 2007 roku, zatrudnia ponad 60 osób, a głównym obszarem jej działania jest  branża poligraficzna, teleinformatyczna, farmaceutyczna oraz FMCG. W tym czasie przedsiębiorstwo poszerzało zakres usług oraz  zasięg działania wprowadzając firmę na obszar całej Europy.

Tym samym CPI stało się jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszej lokalnej społeczności, wytypowanych zostało 10 najbardziej potrzebujących jednostek. W ten sposób właściciele Firmy CPI, chcieli aktywnie włączyć się w pomoc potrzebującym. Dlatego też przeznaczyli na ten cel ponad 120 000 sztuk żeli pod prysznic, szamponów, mydełek i balsamów do ciała o wartości rynkowej przekraczającej 250 000 zł.

Jak powiedzieli Prezesi „Podjęliśmy taką decyzje bo zdajemy sobie sprawę z ogromu potrzeb, ale też ciężkiej pracy, czasem pracy jak służby dla dobra drugiego człowieka wkładanej codziennie przez pracowników tych jednostek. Nasza firma od zawsze starała się odpowiadać na potrzeby innych ludzi, nie tylko partnerów biznesowych.

Dodali również, że nie jest bogatym ten, kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje, dlatego nasza decyzja o przekazaniu pomocy dla jednostek z terenu powiatu garwolińskiego jest potwierdzeniem naszej społecznej odpowiedzialności w prowadzeniu biznesu”.

Na koniec symbolicznie darowiznę przekazano na ręce Pana Starosty Mirosława Walickiego, który podziękował w imieniu swoim, dyrektorów, a przede wszystkim obdarowanych dzieci, młodzieży
i dorosłych, którzy będę korzystali na co dzień z kosmetyków.

W dniu wczorajszym pierwsza partia, około 60 000 sztuk trafiła do:

 • SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO W PRZYŁĘKU
 • SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO – WYCHOWAWCZEGO IM. MARII KONOPNICKIEJ
  W TRZCIANCE
 • OŚRODKA POMOCY DZIECIOM "ZIELONE IZDEBNO"
 • ZESPÓŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 1 W GARWOLINIE
 • ZESPÓŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 2 W GARWOLINIE
 • DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYCZYNIE
 • WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W MIĘTNEM
 • WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ W ŻELECHOWIE
 • KRAJOWEGO OŚRODKA PSYCHIATRII SĄDOWEJ DLA NIELETNICH W GARWOLINIE
 • KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GARWOLINIE

W imieniu Firmy CPI dystrybucją kosmetyków do poszczególnych jednostek zajął się radny Norbert Wilbik.

Informacja prasowa

 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (28 maja 2020, 18:41)
Szkoda że firma robi wszystko na pokaz a własnych pracowników nie szanuje