12. raz na scenie dla garwolińskiej publiczności

Dodane 10 grudnia 2017, 22:59
Marlena Rosłaniec "Czujesz klimat? Na pewno tak!" - śpiewał dziś podczas koncertu "Twój czas" Wojtek Baduchowski z Przyjaciółmi. I z całą pewnością każdy, kto postanowił niedzielny wieczór spędzić na sali widowiskowej CSiK w Garwolinie ten wyjątkowy klimat czuł.

Już jutro zapraszamy na relację z dzisiejszego koncertu "Twój czas" Wojtek Baduchowski i Przyjaciele, a tymczasem relacja foto i video z wydarzenia.

GALERIA ZDJĘĆ 

 

Zaczęło się w 2006 roku koncertem pamięci Krzysztofa Klenczona. Od tamtej pory co roku Wojtek Baduchowski wraz z przyjaciółmi przypomina największe przeboje
polskiej muzyki, odkurza zapomniane utwory w większości nieżyjących już muzyków. 

12 już koncert odbył się w niedzielny wieczór. Jak co roku sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury były wypełniona po brzegi. Na koncert „Twój czas” złożyły się utwory wielkich artystów polskiej sceny rockowej – Ryszarda Riedla, Grzegorza Ciechowskiego, Romualda Czystawa czy Krzysztofa Klenczona, a także zapomniane trochę piosenki ciągle aktywnych kultowych zespołów tego gatunku – Perfectu, Kobranocki, T.LOVE czy Lecha Janerki.

Na scenie obok Wojtka Baduchowskiego wystąpili: Alicja Makowska (wokal), Marek Wielgosz (gitara basowa), Wiktor Byszewski (gitara elektryczna), Piotr Zalewski (gitara elektryczna), Paweł Głaszczka (gitara lektryczna), Dariusz Piesiewicz (perkusja) i Daniel Dudkowski (instrumenty klawiszowe). Serca publiczności skradła Antosia Baduchowska, która wspólnie z tatą wykonała piosenkę ze swojej ulubionej bajki.

Występ Wojtka Baduchowskiego był ostatnim z 9 wydarzeń muzycznych w ramach tegorocznej „Koncertowej jesieni”, podczas której w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie można było usłyszeć lokalnych artystów oraz gwiazdy wielkiego formatu T.LOVE czy Piotra Machalicę. 

Komentarze (1)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Garwolin24.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.
Gość
  (14 kwietnia 2018, 17:10)
Przecież ten Pan sepleni.